İPTAL İADE KOŞULLARI


+ Aşağıda belirtmiş olduğumuz iade şartlarına uyan tüm ürünlerinizi, kargoyu teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir ücret ödemeden değişim yapabilir veya iade edebilirsiniz.

Ürünlerinizi orijinal kutu veya ambalajı ile iade etmelisiniz.

Orijinal kutusu zarar görmüş veya üzerine koli bandı yapıştırılmış ürünlerde iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır. 

 

İade ve değişim işlemleri için mutlaka bize bilgi vermeniz gerekmektedir. İade ve değişim talebi açılmamış siparişler kabul edilmemektedir. Hesabım sayfasından iade etmek istediğiniz siparişte bulunan İade Taleplerim kısmında “Yeni Talep Oluştur" butonuna tıklayarak açılan formu eksiksiz doldurun.

 

 

Mobilya ürünlerinin kurulumu yapılmadan önce herhangi bir hasar veya hata olup olmadığının kontrol edilmesi gerekir. Kurulum yapılan mobilya ürünlerinde iade veya değişim yapılmamaktadır. Kurulumdan sonra çıkan hasarlı veya eksik parçalar için parça gönderimi yapılmaktadır.

 

 

Kişiye özel üretilen, son kullanma tarihi olan veya tek kullanımlık ürünler (sticker, duvar kağıtları) için iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır. Tek kullanımlık ürünleri, ambalajını açmadan iade edebilirsiniz.

 

 

Kullanılmış ürünlerin iadesi, değişimi ve iptali yapılmamaktadır. 

 

 

Siparişi verilmiş ve bir sorun bulunmadığı halde keyfi değişiklik istemelerde, ölçüsü veya rengi yazdığı halde bilerek verilen siparişlerde hata olmamasına rağmen de değişiklik talebinde bulunulduğunda ürün bedelinden doğan fark ile birlikte ürünün gerçek kargo bedelini ödemek zorundadır. Bu madde kampanya dahilinde bile olsa geçerlidir.

  

 

Şirket adına fatura kesilen siparişler için iade işlemi yapılırken mutlaka iade faturası kesilmesi gerekmektedir. İade faturası kesilmeyen gönderiler teslim alınmamaktadır.

 

İnternet sitemiz üzerinden “Kapıda Kredi Kartıyla Ödeme veya “Kapıda Nakit Ödeme” yöntemlerinden birini kullanarak gerçekleştirdiğiniz alışverişleriniz için iade talebinde bulunduğunuzda; iade işlemi, Afacanavm.com İnternet Depo biriminin, iade talebinizin şartlara uygunluğunu tespit etmesinin ardından “Kapıda Nakit Ödeme” iadeleri için, bize bildireceğiniz hesap numarasına para iadesi yapılabilir.

 

 

Hasarlı veya eksik parçası olan mobilya ve avize ürünlerinde eksik parçaların gönderimi yapılabilmektedir.

 

 

Ürününüz bize veya tedarikçimize ulaştığında kontrol edilecek ve iade koşullarına uygun olması durumunda ücret iadesi veya değişim işleminiz yapılacaktır.

 

 

İade şartlarına uymayan gönderiler kabul edilmeyecek ve geri gönderilecektir.

Cerez Kullanımı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.